GY.K.A.B 2019/2020 PlayOff

PLAY OFF

IX.forduló

I.20-I.26

DEMARCO--------DÉLHEGY 6-4

BÁSTYA---------TUDOMÁNY 3-7

KATORZSA-----IFIK 6-4

MEDVÉK-----DÉLHEGY JUNIOR 9-1

KATORZSA JUNIOR----ZOLITOP 7-3

X.forduló

I.27-II.2

DÉLHEGY--------BÁSTYA 5-5

TUDOMÁNY -----KATORZSA JUNIOR 7-3

IFIK----------MEDVÉK 1-9

DÉLHEGY JUNIOR---KATORZSA 1-9

ZOLITOP----DEMARCO 4-6

XI.forduló

II.3-II.9

ZOLITOP--------BÁSTYA 0-10

DÉLHEGY-----DÉLHEGY JUNIOR 6-4

IFIK----------TUDOMÁNY 6-4

KATORZSA JUNIOR---KATORZSA 4-6

MEDVÉK----DEMARCO 6-4

XII. forduló

II.10-II.16

KATORZSA--------BÁSTYA 6-4

DÉLHEGY JUNIOR-----ZOLITOP 10-0

IFIK----------DÉLHEGY 5-5

MEDVÉK---KATORZSA JUNIOR 9-1

DEMARCO-----TUDOMÁNY 6-4

XIII. forduló

II.17-II.23

KATORZSA-------- DEMARCO 7-3

ZOLITOP------ IFIK 4-6

DÉLHEGY-------KATORZSA JUNIOR 9-1

BÁSTYA----- MEDVÉK 3-7

TUDOMÁNY----- DÉLHEGY JUNIOR 8-2

XIV. forduló

II.24-II.29

DÉLHEGY----- DEMARCO 3-7

TUDOMÁNY----- BÁSTYA 7-3

IFIK----- KATORZSA 2-8

DÉLHEGY JUNIOR------- MEDVÉK 3-7

ZOLITOP------ KATORZSA JUNIOR 0-10

XV.forduló

III.1-III.8

BÁSTYA--------DÉLHEGY

KATORZSA JUNIOR-----TUDOMÁNY 3-7

MEDVÉK------IFIK 6-4

KATORZSA----DÉLHEGY JUNIOR 10-0

DEMARCO-----ZOLITOP 10-0

XVI. forduló

III.16-III.22

BÁSTYA--------ZOLITOP

DÉLHEGY JUNIOR----DÉLHEGY

TUDOMÁNY---------IFIK

KATORZSA---KATORZSA JUNIOR

DEMARCO----MEDVÉK

 

1.

KATORZSA

15

13

2

0

106-44

41

2.

MEDVÉK

15

12

2

1

102-48

38

3.

DEMARCO

15

12

0

3

101-49

36

4.

BÁSTYA

14

8

1

5

76-64

25

5.

TUDOMÁNY

14

7

1

6

77-63

22

6.

DÉLHEGY

14

5

3

6

69-71

18

7.

IFIK

15

4

2

9

62-88

14

8.

DÉLHEGY JUNIOR

15

4

1

10

58-92

13

9.

KATORZSA JUNIOR

15

2

0

13

51-99

6

10.

ZOLITOP

14

0

0

14

28-112

0

 

GY.K.A.B 2019/2020 PlayOff

PLAY OFF

IX.forduló

I.20-I.26

DEMARCO--------DÉLHEGY 6-4

BÁSTYA---------TUDOMÁNY 3-7

KATORZSA-----IFIK 6-4

MEDVÉK-----DÉLHEGY JUNIOR 9-1

KATORZSA JUNIOR----ZOLITOP 7-3

X.forduló

I.27-II.2

DÉLHEGY--------BÁSTYA 5-5

TUDOMÁNY -----KATORZSA JUNIOR 7-3

IFIK----------MEDVÉK 1-9

DÉLHEGY JUNIOR---KATORZSA 1-9

ZOLITOP----DEMARCO 4-6

XI.forduló

II.3-II.9

ZOLITOP--------BÁSTYA

DÉLHEGY-----DÉLHEGY JUNIOR 6-4

IFIK----------TUDOMÁNY 6-4

KATORZSA JUNIOR---KATORZSA 4-6

MEDVÉK----DEMARCO 6-4

XII. forduló

II.10-II.16

KATORZSA--------BÁSTYA 6-4

DÉLHEGY JUNIOR-----ZOLITOP

IFIK----------DÉLHEGY

MEDVÉK---KATORZSA JUNIOR 9-1

DEMARCO-----TUDOMÁNY 6-4

XIII. forduló

II.17-II.23

KATORZSA-------- DEMARCO 7-3

ZOLITOP------ IFIK 4-6

DÉLHEGY-------KATORZSA JUNIOR 9-1

BÁSTYA----- MEDVÉK 3-7

TUDOMÁNY----- DÉLHEGY JUNIOR

XIV. forduló

II.24-II.29

DÉLHEGY----- DEMARCO 3-7

TUDOMÁNY----- BÁSTYA 7-3

IFIK----- KATORZSA 2-8

DÉLHEGY JUNIOR------- MEDVÉK 3-7

ZOLITOP------ KATORZSA JUNIOR

XV.forduló

III.1-III.8

BÁSTYA--------DÉLHEGY

KATORZSA JUNIOR-----TUDOMÁNY

MEDVÉK------IFIK

KATORZSA----DÉLHEGY JUNIOR

DEMARCO-----ZOLITOP

 

1.

KATORZSA

14

12

2

0

96-44

38

2.

MEDVÉK

14

11

2

1

96-44

35

3.

DEMARCO

14

11

0

3

91-49

33

4.

BÁSTYA

13

7

1

5

66-64

22

5.

DÉLHEGY

13

5

2

6

64-66

17

6.

TUDOMÁNY

12

5

1

6

62-58

16

7.

IFIK

13

4

1

8

53-77

13

8.

DÉLHEGY JUNIOR

12

3

1

8

46-74

10

9.

KATORZSA JUNIOR

13

1

0

12

38-92

3

10.

ZOLITOP

10

0

0

10

28-72

0

 

AmaTurA országos asztalitenisz Bástya Kupa

2020 január 18-án országos AMATUR A asztalitenisz Bástya Kupa került megrendezésre a gyergyószárhegyi sportcsarnokban, amelyre összesen 150 amatőr asztaliteniszező nevezett be, az ország területéről. A versenyen Hobby, Haladó, Open és Elit kategóriákban nevezhettek a versenyzők. A sikeresen lezajlott rendezvényt a Bástya Sportklub asztalitenisz szakosztálya szervezte. Köszönetet mondunk a verseny technikai levezetéséért Héja Zoltánnak és a további segítségeknek: Héja Zsolt, Kovács Géza, Ilyés Elemér, Tódór Csaba, Mákszem Szabolcs, Ambrus Arnold, Czimbalmos Gyula és Oláh Ignác.

A következő helyezések születtek 2020-as Bástya Kupán:

Hobby kategória (52 versenyző):

I. Bilt Cristian (Szucsáva)
II. Papp Gyula (Gyergyószentmiklós)
III. Mândru Marin (Salamás) és III. Bobu Ștefan Minodor (Németvásár)

Haladó kategória (44 versenyző):

I. Lörincz Zoltán (Csíkszereda)
II. Strugar Ioan (Déda)
III. Losonczi Dénes (Erdőszentgyörgy) és Kovács István (Csíkszereda)

Open kategória (36 versenyző):

I. Orosz Attila (Csíkszereda)
II. Oláh Olivér (Sepsiszentgyörgy)
III. Györfi Szabolcs (Gyergyószentmiklós) és Kurrennoi Andrei (Moldova)

Elit kategória (18 versenyző):

I. Moldován Horváth Csaba (Marosvásárhely)
II. Molnár Tihamér (Dicsőszentmárton)
III. Govoreanu Florin (Nagydisznód) és Józsa Zoltán (Székelyudvarhely)

GY.K.A.B 2019/2020 X. forduló

I.forduló

25-X.27

KATORZSA--------- ZOLITOP 7-3

DÉLHEGY---------- MEDVÉK 4-6

II.forduló

28-XI.3

MEDVÉK------------ TUDOMÁNY 7-3

ZOLITOP-------------DÉLHEGY 3-7

III. forduló

XI.4-XI.10

KATORZSA--------- MEDVÉK 5-5

DÉLHEGY----------- TUDOMÁNY 6-4

IV.forduló

XI.11-XI.17

KATORZSA---------- DÉLHEGY 8-2

TUDOMÁNY --------ZOLITOP 8-2

V.forduló

XI.18-XI.24

TUDOMÁNY------ KATORZSA 3-7

ZOLITOP----------- MEDVÉK 3-7

VI.forduló

25-XII.1

ZOLITOP------------KATORZSA 2-8

MEDVÉK-------------DÉLHEGY 5-5

VII. forduló

XII. 2-XII.8

TUDOMÁNY-----MEDVÉK 4-6

DÉLHEGY---------ZOLITOP 6-4

VIII. forduló

XII.9-XII.15

MEDVÉK----------KATORZSA 3-7

TUDOMÁNY------DÉLHEGY 6-4

IX.forduló

XII.16-XII.22

DÉLHEGY--------KATORZSA 3-7

ZOLITOP---------TUDOMÁNY 8-2

X.forduló

I.6-I.12

KATORZSA--------TUDOMÁNY 5-5

MEDVÉK------------ZOLITOP 10-0

 

1.

KATORZSA

8

6

2

0

54-26

20

2.

MEDVÉK

8

5

2

1

49-31

17

3.

DÉLHEGY

8

3

1

4

37-43

10

4.

TUDOMÁNY

8

2

1

5

35-45

7

5.

ZOLITOP

8

1

0

7

25-55

3

 

I.forduló

25-X.27

BÁSTYA------------ IFIK 6-4

DEMARCO----- ---DÉLHEGY JUNIOR 7-3

II.forduló

28-XI.3

DÉLHEGY JUNIOR------BÁSTYA 3-7

KATORZSA JUNIOR----DEMARCO 2-8

III. forduló

XI.4-XI.10

BÁSTYA----------------KATORZSA JUNIOR 7-3

DÉLHEGY JUNIOR-----IFIK 7-3

IV.forduló

XI.11-XI.17

IFIK -------------------------DEMARCO 2-8

KATORZSA JUNIOR-----DÉLHEGY JUNIOR 4-6

V.forduló

XI.18-XI.24

BÁSTYA----------------- DEMARCO 6-4

KATORZSA JUNIOR---- IFIK 4-6

VI.forduló

25-XII.1

IFIK-----------------------BÁSTYA 4-6

DÉLHEGY JUNIOR-----DEMARCO 3-7

VII. forduló

XII. 2-XII.8

BÁSTYA------------DÉLHEGY JUNIOR 6-4

DEMARCO---------KATORZSA JUNIOR 9-1

VIII. forduló

XII.9-XII.15

KATORZSA JUNIOR-----BÁSTYA 3-7

IFIK-------------------------DÉLHEGY JUNIOR 5-5

IX.forduló

XII.16-XII.22

DEMARCO-------------IFIK 9-1

DÉLHEGY JUNIOR-----KATORZSA JUNIOR 6-4

X.forduló

I.6-I.12

DEMARCO-------BÁSTYA 7-3

IFIK-----------------KATORZSA JUNIOR 9-1

 

1.

DEMARCO

8

7

0

1

59-21

21

2.

BÁSTYA

8

7

0

1

48-32

21

3.

DÉLHEGY JUNIOR

8

3

1

4

37-43

10

4.

IFIK

8

2

1

5

34-46

7

5.

KATORZSA JUNIOR

    7

0

0

8

22-58

0